Blog > Komentarze do wpisu

Show?-mani...?

Obejrzałem wczoraj fragment pewnego programu rozrywkowego (szukanie talentów i takie tam) i jedyne, co rzuciło mi się w oczy (lecz bardziej w uszy), to prowadzący. Są po prostu żenujący. Nie wiem czy taki sam poziom prezentowali w poprzednich edycjach lub odcinkach, ale wczorajszy epizod to porażka na całej linii. Nieudolne próby bycia zabawnym, przekrzykiwanie się nawzajem oraz żałosne teksty. Chociaż nie... Był jeden dobry tekst - o tym, że "Kolumbia jest Bogota". Lecz czy nie było to cytowanie nauczycielki...? Tak. :-) W takim razie nie było dobrych tekstów. Gwoździem do trumny była natomiast aluzja do Wiktorów. Nie lepiej powiedzieć wprost, że wyniki zostały ustawione? Po co ludzie mają się domyślać? :]

Zastanawiam się, jaka jest rola prowadzących w programie o szukaniu talentów? Z całą pewnością robienie show powinni zostawić uczestnikom. A jeśli już sami się za to biorą, to niech to robią z głową i nie gadają co im ślina na język przyniesie.

Przy okazji - dlaczego do programu "Mam talent" (a w szczególności do finałów) dopuszcza się osoby śpiewające? Nie ma dla takich INNYCH programów...?

niedziela, 30 października 2011, sebastian2312

Polecane wpisy